• Son
GHGHF 1 ADET Asılı Vana ile 5 Kafa Pirinç Çapraz Misting Yağmurlama Bahçe Sulama Ayarlanabilir Sprey Soğutma Sulama

GHGHF 1 ADET Asılı Vana ile 5 Kafa Pirinç Çapraz Misting Yağmurlama Bahçe Sulama Ayarlanabilir Sprey Soğutma Sulama

Rating 
₺ 3.33

Sayısı
Stokta

4/7 hortum 6mm sulama vanası, tüp su durdurma konnektörü mini vana 1/4 " diken damla adaptörü. 6mm atomizasyona bağlanabilir nozzle.It su akışını düzenlemek için kullanılabilir.Ayrı ayrı da kapatılabilir.Anahtarın kullanımı kolaydır,dayanıklı aşınma, mükemmel işçilik.açma-kapama valfi adaptörü, hassas işleme ve üretim, yeni ürün ve istikrarlı performans.Çok püskürtme memesi, pirinç, yıkanabilir, bahçe bitki atomizasyon soğutma, sulama, sera fide, yeni ABS malzeme ürünleri, istikrarlı performans, uzun ömürlü, ve tatsız, iyi atomizasyon etkisi.Yeni ve .Ev bahçesi için güvenli ve gerekli araçlar.Bağlantı iç çapı 4mm hortum.4/7 hortum 6mm sulama vanası, tüp su durdurma konnektörü mini vana 1/4 " diken damla adaptörü.6mm atomizasyona bağlanabilir nozzle.It su akışını düzenlemek için kullanılabilir.Ayrı ayrı da kapatılabilir.Anahtarın kullanımı kolaydır,dayanıklı aşınma, mükemmel işçilik.açma-kapama valfi adaptörü, hassas işleme ve üretim, yeni ürün ve istikrarlı performans.Çok püskürtme memesi, pirinç, yıkanabilir, bahçe bitki atomizasyon soğutma, sulama, sera fide, yeni ABS malzeme ürünleri, istikrarlı performans, uzun ömürlü, ve tatsız, iyi atomizasyon etkisi.Çıkarılabilir, temiz, blokaj önleyici etki, çıkarılabilir, ayarlanabilir ve bağımsız nozul, atomizasyon aralığı normal bir nozulun 0,5 katıdır.Aile çiçekleri,sera damla sulama, bahçe soğutması için uygundur, iyi bir bahçe sulama malzemesidir.Şartname : Model numarası : Pirinç çapraz püskürtücü Standart : Mini vana + konektör + pirinç nozulbasınç : 1.5-3kg Akış : 8-18 L / HSpraying çapı : 1-4mmalzeme : pirinç + plastik Ağırlık : 35 gramrenk : resimle aynıperformans : Ayarlanabilir pirinç sis parçacıkları ince sis (nebülizör prensibini kullanın).Sera fidesi, çiçek bitkileri su sisi için katı gereksinimleri, Uygulanabilir bahçe sulaması, balkon bahçeciliği, sera nemlendirme soğutma amaçlarını karşılayın Ürün Özellikleri : Kullanımı ve kurulumu kolaydır.Istikrarlı performans, uzun ömür ve tatsızpaket içeriği : 1 x Pirinç çapraz atomize Sprinkler Notlar : 1. Farklı monitör ve ışık efekti nedeniyle, öğenin gerçek rengi resimlerde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.Teşekkürler!2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasını affedin.açma-kapama valfi adaptörü, hassas işleme ve üretim, yeni ürün a.

Ürün parametreleri

Model number:
Brass cross sprayer
Standard:
Mini valve + connector + brass nozzle
Pressure:
1.5-3kg
Flow:
8-18L / H
Spraying diameter:
1-4m
Material:
Brass + plastic
Weight:
35 grams
Color:
Same as picture
Performance:
Adjustable brass mist particles fine mist (use the nebulizer principle). Meet the greenhouse seedling, flower crops stringent requirements for water mist, Applicable gardening watering, balcony gardening, greenhouse humidification cooling purposes
Product Features:
Easy to use and install.Stable performance, long life, and tasteless
Package including:
1 x Brass Cross Atomizing Sprinklers :
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color which is showed on the pictures. Thank you!:
2. Please forgive 1-3mm measuring deviation due to manual measurement.:
on-off valve adapter, precision processing and production, new product a :

Bu kadar sever alıcılara