• Son
Tekerlekler ile LXLZYXSF ticari şapka/peruk vitrin rafı, perakende mağazaları Serbest duran Metal şapka tutucu -

Tekerlekler ile LXLZYXSF ticari şapka/peruk vitrin rafı, perakende mağazaları Serbest duran Metal şapka tutucu -

Rating 
₺ 55.98

Sayısı
Stokta

● Büyük Kapasite : S : 20 şapka veya peruk saklamak için 20 kancalı raf.M : 25 şapka veya peruk saklamak için 25 kancalı raf.L : 30 şapka veya peruk saklamak için 30 kancalı raf.XL : 35 şapka veya peruk saklamak için 35 kancalı raf.Şapkalarınızın ve peruklarınızın şeklini korumasına yardımcı olabilir. ● Yuvarlanan Taban Standı : Bu serbest duran şapka / peruk tutucusu serbestçe dönen ve frenlenebilir tekerleklere sahiptir, bu nedenle taşınması kolaydır, konumu gerektiği gibi değiştirebilirsiniz. ● Sağlam 135 cm / 53 inç Yüksekliğinde.M : 25 Kanca, 25 şapka saklayın; 165 cm / 65 inç yüksekliğinde.L : 30 Kanca, 30 şapka saklayın; 165 cm / 65 inç yüksekliğinde.XL : 35 Kanca, 35 şapka saklayın; 165 cm / 65 inç yüksekliğinde. → Basit montaj Gerekli● Paket içeriği : 1 × şapka vitrini ( Şapka veya peruk dahil değildir ) ● Özellikler : → Mükemmel Ekran.Bu şapka standı fötr şapkalar, kovboy şapkaları, beyzbol şapkaları, şapkalar, yazlık şapkalar, etc.It ürünlerinizi düzenlemenize ve görüntülemenize yardımcı olur ve ürünlerinizin müşterileriniz için erişimini kolaylaştırır.→ Kullanım Alanları : Ev, giysi ve şapka odası, dükkan, perakende ortamı, giriş yolu vb.→ Yerden Tasarruf.→ Bağımsız. → Mobil Taban.Frenli Döner Tekerlekler. → Kararlı Çerçeve.● İpuçları : → Verimli Hizmet : Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 24 saat içinde tatmin edici hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız!→ Farklı partiler ve manuel ölçüm nedeniyle hafif bir hata olabilir, anlayışınız için teşekkür ederiz.→ Yukarıdaki tüm resimler görüntülenir ve farklı görüntü efektleri farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.

Ürün parametreleri

→ Material:
Wrought Iron, Baking Varnish
→ Size:
- Hat Hook / Loop Diameter:
13 cm ( 5.1 inch )
- Round Base Diameter:
56 cm ( 22 inch )
- Capacity & Height:
S:
20 Hooks, Store 20 hats; 135 cm / 53 inch High.
M:
25 Hooks, Store 25 hats; 165 cm / 65 inch High.
L:
30 Hooks, Store 30 hats; 165 cm / 65 inch High.
XL:
35 Hooks, Store 35 hats; 165 cm / 65 inch High.
→ Simple Assembly Required:
● Package Contents:
1 × Hat Display Rack ( Hats Or Wigs Are Not Included )
● Features:
→ Excellent Display. This hat stand fits for fedora hats, cowboy hats, baseball, hats, summer hats, etc. It helps you to organize and display your merchandise and makes your merchandise easy to access for your customers.:
→ Usage Areas:
Home, clothes and hats room, shop, retail environment, entryway, etc.
→ Space Saving.:
→ Freestanding. :
→ Mobile Base. Brake Swivel Casters. :
→ Stable Frame.:
● Tips:
→ Efficient Service:
For any questions about the product, please feel free to contact us, we will be happy to provide you with satisfactory service within 24 hours!
→ Due to different batches and manual measurement, there may be slight error, thank you for your understanding.:
→ All the above pictures are displayed, and the different display effects may be different. Please refer to the actual product. :

Bu kadar sever alıcılara